Олександр Усик прицінився до найдорожчих автомобілів сучасності

The Space DXB – це місце у Дубаї, де виставлена на огляд грандіозна приватна колекція найдорожчих автомобілів сучасності. Наприклад, у шоурумі виставлено два Bugatti Divo – цей гіперкар французький виробник випустив тиражем усього у 40 екземплярів. Причому один із гіперкарів має серійний номер 40.
Олександр Усик познайомився з найдорожчими автомобілями сучасності  - 15 грудня 2021 - Auto24

ФОТО: The Space|

Усик у The Space

logo15 грудня 2021, 16:42
logo0
logo0 хв

Українському чемпіону, з-поміж усіх фантастичних автомобілів у колекції, імовірно, найбільше сподобався Rolls-Royce Phantom із золоченим салоном від тюнінг-ательє Mansory – принаймні, саме з ним Олександра закарбували на знімку.

Також цікаво: 10 неймовірних іграшок мільярдерів за версією Supercar Blondie: відео

The Space DXB – це новий сучасний комплекс, розваг, відпочинку та спорту у Дубаї. Олександр проводив тренування у комплексі та зазирнув до його головної окраси – приватної експозиції найдорожчих автомобілів сучасності.


Ціла кімната у сяючому приміщенні з екранами на всю стіну присвячена Rolls-Royce, тут їх з десяток і кожен особливий, рідкісний. Але ця експозиція виглядає майже як дешевий автосалон у передмісті в порівнянні з тим, що є у сусідній кімнаті. Важко навіть почати пояснювати, які там машини.

Скажімо, McLaren P1 та Ferrari LaFerrari – не найекзотичніші машини у цьому кутку. Є два Bugatti Divo, McLaren Elva, Ferrari Monza, Porsche 918 Spyder, кілька спеціальних Ferrari, Porsche та Lamborghini, а також гоночний автомобіль Ferrari. А ще кілька сильно модифікованих G-клас.