Автомобіль-паротяг Jeep Loko Hauk виставлено на продаж (фото, відео)

Унікальний шестиколісний Wrangler у стилі стім-панк продають у США, щоправда, без силового агрегата.
Автомобіль-паротяг Jeep Loko Hauk виставлено на продаж (фото, відео)
logo21 грудня 2018, 14:50
logo0
logo0 хв

Кастомайзери ательє Hauk Designs зі штату Пенсільванія створили, напевно, найнезвичайніший Jeep Wrangler у світі – з паровим двигуном і у подобі локомотива.

Це виглядає як абсолютне безумство, як декорація для фільму, але воно справжнє і їздить! До речі, назва цього транспорту підтверджує безумство проекту, оскільки Loco у перекладі з іспанської – божевільний.

Також цікаво: Білоруси показали вантажівку для Дакар-2019

Та найцікавіше те, що Jeep Wrangler Loko Hauk обладнали паровим двигуном V4, який працює на звичайнісінькій воді. Таким чином автомобіль можна вважати еко-каром, адже він не виробляє шкідливих викидів. Творцям проекту вдалось поєднати паровий двигун з шестиступінчатою механічною коробкою передач.

Фото: Hauk Designs Jeep Wrangler Loko Hauk / Hauk Designs

Як і у випадку з сучасними електрокарами та іншим еко-транспортом, головний недолік машини – запас ходу. 55-літровий бак води дозволяє подолати до 2,5 км шляху, після чого доведеться зупинитись біля криниці і поповнити резервуар. Максимальна швидкість автомобіля також не назвеш вражаючою – усього 50 км/год.

Компанія Haük Designs виставила позашляховик-паровоз на продаж, не вказуючи ціну. Продається Loko Hauk без парового двигуна. А поки цей унікальний Jeep не продано, він житиме у музеї паровозів.

Також цікаво: На відео показали перший в світі літаючий мотоцикл