Автомобільні сидіння тепер можна перетворити на крісла-гойдалки

Японська фірма Bride, що спеціалізується на виробництві сидінь для автоспорту, представила крісло-гойдалку під назвою Emperor (Імператор). Його можна зробити самостійно, придбавши дерев'яну основу за 69 000 ієн (18 700 гривень) та приладнавши спортивне сидіння.
Автомобільні сидіння тепер можна перетворити на крісла-гойдалки
logo26 січня 2021, 13:33
logo0
logo0 хв

Bride Emperor являє собою набір дерев'яних основ для крісел-качалок. При розробці продукту інженери намагалися знайти ідеальний баланс, щоб користувач крісла зміг розслабитися з максимальним комфортом, після важкого робочого дня.

Також цікаво: Брутальний суперджип Rezvani Tank пофарбували у ніжно-рожевий колір

Дерев’яні основи для крісел-гойдалок виготовляються вручну майстром деревообробки Woodwork Den з міста Айдзу, у префектурі Судзуока. Кожна основа крісла-гойдалки створюється на замовлення, і компанія Bride розміщує для клієнтів спеціальне замовлення, залежно від типу крісла, яке них вже є.

Основи виготовляють з дубової деревини вручну, тому обсяг замовлень обмежений приблизно 10 одиницями на місяць. Перші замовники почнуть отримувати дерев’яні основи з 1-го лютого. Вартість дерев'яної підставки від Bride становить 69 000 ієн.

Фото: крісло-гойдалка Bride Emperor / Rojak Daily