Автомобільний бренд Packard виставили на продаж

Легендарна американська марка люксових автомобілів свою останню модель випустила більше 60 років тому. Тепер Packard отримав шанс на повернення.
Автомобільний бренд Packard виставили на продаж
logo31 грудня 2020, 15:15
logo0
logo0 хв

Сьогодні статус люксового автомобільного бренду в США тримає Cadillac, однак у 1920-30-х роках найвищим стандартом американських машин вважався Packard.

Також цікаво: У США назвали найнадійніші мотори сучасності

Packard створював одні з найкращих автомобілів на планеті, першим розробив макет V12, будуючи масивні купе, седани та фаетони. Після фінансових проблем, які призвели до злиття з виробником автомобілів Studebaker, бренд незабаром припинив свою діяльність.

Останній справжній Packard – Caribbean – зійшов з лінії 25 червня 1956 року. Незважаючи на те, що з тих пір про марку нічого не було чутно, ідея відродження бренду не раз фігурувала у ЗМІ.


Фото: Packard Twelve Concept / The Drive

Наприкінці 90-х нинішні власники бренду Packard випустили концепт Packard Twelve Concept – розкішний седан з V12 під капотом та суперечливим дизайном. Зараз ті самі власники продають права на використання торгової марки Packard. Скільки коштує бренд Packard – власники розкриють лише потенційним покупцям.