Батарея Tesla Cybertruck виявилась наполовину порожньою

Команда інженерів відомого автоексперта Сенді Манро розібрала електричний пікап Tesla Cybertruck. Як виявилось, батарея електричного пікапа виявилась наполовину порожньою.
Майстри розібрали батарею Tesla Cybertruck й вона виявилась напівпорожньою - Auto24

Tesla Cybertruck

logo10 квітня, 15:20
logo0
logo0 хв

Компанія Tesla в характеристиках Cybetruck заявляє, що ємність батареї пікапа становить 123 кВт-год. Як виявилось, більшість водіїв були розчаровані реальним запасом ходу, який зовсім не відповідав заявленому.

Читайте також: Власники пікапа Cybertruck виявили недоліки, які приховувала Tesla

Після багатьох негативних відгуків власників, Tesla випустила так званий “подовжувач запасу ходу”, який потрібно встановлювати у вантажному відсіку автомобіля. Проте, пристрій поки не доступний для покупців.

Майстри з команди Сенді Манро виявили несподіване пояснення низького запасу ходу Cybertruck. Після того, як робітники відкрили акумуляторну батарею, вони виявили багато простору між шаром із 4680 елементів і верхньою захисною пластиною.

Команда зазначила, що, фактично, батарея була наполовину порожня, й там, гіпотетично, вистачило б місця для ще одного шару з 4680 елементів. В такому разі постає питання, чому Tesla не розмістила їх?

Також цікаво: Автоексперт врізався в стіну на Tesla Cybertruck й заявив, що пікап важко припаркувати

Точну відповідь на це питання має лише компанія Tesla. Можливо, такий акумулятор був би занадто дорогим у виробництві та мав набагато більшу вагу.