Bentley тепер пропонує картатий інтер'єр для всіх своїх моделей

Каталог Mulliner Personal Commissioning Guide поповнили чотири варіанти твідової тканини для оздоблення салонів Bentley.
Bentley тепер пропонує картатий інтер'єр для всіх своїх моделей
logo1 грудня 2020, 20:51
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Твід – вовняна тканина, що широко використовуєтьсядля пошиття одягу та аксесуарів, в тому числі класичних костюмів, пальто і капелюхів.

Також цікаво: Lamborghini випустила фірмові навушники

Найбільшою популярністю користуються твідові тканини, вироблені в Шотландії та Ірландії, а знамениті шотландські кілти обов’язково виконуються у характерному дизайні з клітчастим візерунком. Ці суто британські символи тепер можна замовити для свого британського автомобіля.

Оздоблення салону твідом можна замовити для будь-якої моделі Bentley: Flying Spur, Continental GT або Bentayga. Ательє Mulliner пропонує чотири варіанти тканини. Класичну зелену Cheltenham, сучасні Charcoal і Sand Herringbone, а також картату Glen Plaid-Tolsta Beach, названу на честь узбережжя Зовнішніх Гебридських островів.

Тканину для Benltey виготовляють в Шотландії, на ткацькій фабриці Lovat Mill в місті Хоїк. Ткацьа фабрика славиться етичним і дружнім до екології виробництвом та багатою історією.

Фото: оздоблення інтер’єрів Bentley твідом / Bentley