Безпілотні авто будуть підлаштовуватися під настрій пасажирів

Безпілотні автомобілі зможуть вгадувати та підлаштовуватися під настрій водія. Принаймні у це вірить і над цим працює корейський автовиробник Kia Motors.
Безпілотні авто будуть підлаштовуватися під настрій пасажирів
logo13 січня 2019, 13:47
logo0
logo0 хв

У процесі своєї еволюції автомобілі стали швидшими, безпечнішими, максимально комфортними та наділені власним інтелектом. І не далекий той час, коли вони підлаштовуватимуться під настрій водія.

Читайте також: Компанія Terrafugia представила нову ідею летючого автомобіля TF-2

R.E.A.D. – англійська абревіатура, що дослівно означає "поїздки з адаптацією до емоцій в реальному часі". Ця інноваційна технологія має на меті налагодити так звану "емоційну комунікацію" безпілотного авто з його пасажирами.


"Емоційна комунікація" безпілотного авто з його пасажирами

Іншими словами – атмосфера в салоні такого робомобіля повністю відповідатиме настрою того, хто у ньому перебуває. Задля його ж, пасажира, затишку і комфорту.

Система побудована на базі штучного інтелекту і здатна до самонавчання. Окремі сенсори аналізують серцебиття та електричну активність шкіри пасажира, камери стежать за його виразом обличчя, – і на основі цих даних спеціальний алгоритм визначає настрій людини та коригує відповідним чином роботу різних підсистем автомобіля.


Безпілотні авто від Kia Motors

Кондиціювання, температура, освітлення, мультимедіа, – усе підлаштовується під пасажира під час його перебування у безпілотнику. До речі, навіть сидіння вібруватимуть у такт музики, – ось такі вони, автомобілі майбутнього, у розумінні розробників з Kia.

Відео про безпілотні авто, які будуть підлаштовуватися під настрій пасажирів

Нагадаємо, що Ілон Маск анонсував вихід літаючого авто вже наступного року.