Блогер знайшов два десятки занедбаних Mercedes G-Class в одному місці: відео

Зазвичай подібні скупчення покинутих автомобілів включають машини різних марок та класів – від спорткарів до фургонів. Але десь у Британії просто неба гуртом іржавіють щонайменше 20 позашляховиків G-Class.
Блогер знайшов два десятки занедбаних Mercedes G-Class - 2 грудня 2021 - Auto24
logo2 грудня 2021, 20:08
logo0
logo0 хв

Більшість позашляховиків на цьому “кладовищі” все ще мають непоганий зовнішній вигляд, хоча ближчий огляд показує, що їм бракує деталей, особливо всередині. Пару з них розібрали, але деякі позашляховики виглядають так, ніби вони на ходу. На жаль, немає можливості зазирнути під капот, а власник території не дуже хоче ділитися інформацією.

Також цікаво: Американець зібрав колекцію з 41 транспортного засобу з фільмів про Джеймса Бонда

Серед позашляховиків на звалищі є як досить нові, так і старіші, рідкісніші, моделі 1980-х років з епохи W460. Також є кілька примірників з тридверним кузовом і короткою колісною базою, найцікавішим з яких є червоний кабріолет. Випуск такого типу кузову німецький виробник припинив у середині 2010-х років.

Серед позашляховиків знайшлось місце і для кількох старих седанів, також Mercedes-Benz. Найбільш примітним з них є W114. Він має дуже занедбаний стан, але все ще є перлиною у цьому морі позашляховиків.