Бразильський Renault Duster провалив краш-тести Latin NCAP

Віднедавна Duster другого покоління почали збирати на заводі в муніципалітеті Сан-Жозе-дус-Піньяс у бразильському штаті Парана. Його якість виявилась набагато нижчою, ніж у глобальної версії.
Бразильський Renault Duster провалив краш-тести Latin NCAP - 31 серпня 2021 - Auto24

ФОТО: Latin NCAP|

Краш-тест Renault Duster бразильського виробництва

logo31 серпня 2021, 18:00
logo0
logo0 хв

Представники Latin NCAP наполягають на необхідності запуску масштабної відкличної кампанії для вже проданих машин місцевого виробництва, після оприлюднення результатів серпневих тестів. В результаті фронтального удару кросовер отримав протікання паливної системи, а від бічного удару перекинувся.

Дивіться також: Старий Mercedes A-Class на дешевих шинах виконав "лосиний тест" краще за S-Class 2021 року

У жовтні 2019 року Latin NCAP випробовувала Duster румунського виробництва й виставила кросоверу чотири зірки з п'яти можливих. Машина, зібрана у Бразилії, не набрала жодного балу!

Хоча минулого року регламент Latin NCAP дещо посилили, нормативи змінились несуттєво. Водночас бразильські “Дастер” мають скромніше оснащення і меншу кількість подушок безпеки. Але це не виправдовує того факту, що у тестах місцевий Duster заробив 29,47% балів за захист водія і дорослих пасажирів, а також 22,93% за захист дітей. Безпеку пішоходів оцінили у 50,79%. Після фронтального удару з паркетника стало витікати пальне, а в результаті бічного удару автомобіль взагалі перекинувся.

Також експерти рекомендують виробнику звернути увагу на проблему з замками дверей. Під час перекидання кросовера одна з дверей мимоволі відкрилася.