Brembo працює над електричними гальмами

Один з найвідоміших виробників гальмівних систем готує справжню революцію у своїй галузі. Гідравлічні гальма скоро стануть історією.
Brembo працює над електричними гальмами
logo2 травня 2018, 12:14
logo0
logo0 хв

Директор Brembo Джованні Канавотто у інтерв’ю американському виданню Car and Driver розповів про майбутнє гальмівних систем на електрифікованих автомобілях.

“Електричні гальмівні системи стануть потужним трендом вже в наступному десятилітті”, – сказав Канавотто. “Дротові гальма (Brake-by-wire, електронна система управління гальмами) надають нам та автовиробникам більше простору для налаштувань. Протягом багатьох років ми вже застосовуємо такі системи у Формулі-1. У майбутньому в звичайних дорожніх автомобілях такі гальмівні системи дозволять підлаштовувати гальма під водія, роблячи відгук на педаль швидшим чи повільнішим, а саме гальмування м’якшим чи чіпкішим, так само як зараз можна налаштувати режими руху для підвіски чи рульового колеса”.

Читайте також: BMW створила вражаючий інтер'єр для Virgin Hyperloop One

Однією з причин, чому електричні гальма стануть важливою частиною майбутніх автомобілів, є те, що автовиробники планують електрифікувати не лише силові агрегати транспортних засобів, але й усі інші системи. “Більшість автовиробників висловлюють бажання замінити на електричні усі автомобільні системи, які тільки можна”, – додав Канавотто.

Та коли ж чекати появи електронних гальм на пасажирських автомобілях? Процес буде поступовим та не надто швидким – так само як від барабанних гальм автовиробники перейшли на дискові. Та поза сумнівом, що електричні гальмівні системи мають значні переваги, порівняно з гідравлічними – електричні сигнали швидші і точніші, тож епоха дискових гальм добігає свого кінця.

Також цікаво: В Києві повністю перекрили одну з головних площ