Бронемашини "Козак-7" помічені в українських десантників

Окрім "Козаків", в наявності у десантних військ - бронемашини Cougar та бронетранспортери Stryker.
Бромешаини "Козак-7" Cougar та Stryker - Auto24

Бронемашина "Козак-7", Cougar та Stryker українських Десантно-штурмових військ

logo29 травня 2023, 13:40
logo0
logo0 хв

Десантно-штурмові війська отримали українські бронемашини “Козак-7”. Кадри з використанням цих машин десантниками показали на YouTube каналі “Новини LIVE”.

Також в колоні українських десантників рухались бронемашина Cougar та бронетранспортер Stryker.

До речі ексклюзивний бронеавтомобіль "Отаман" помічений на передовій

Бронемашини “Козак-7” розробило українське НПО “Практика”. Броньовик створений на шасі Ford F-550 з колісною формулою 4×4.

Машина комплектується турбодизельним двигуном Power Stroke V8 потужністю 390 к.с., завдяки чому здатна розвивати швидкість до 150 км/год. Рівень балістичного захисту відповідає стандарту ПЗСА-5 (аналогічний стандарту НАТО STANAG 4569 lvl 2) та захищає від куль 7,62х51 мм у всіх проєкціях. Протимінний захист витримує міни потужністю до 6 кг тротилу. В машині можна перевозити до 9 бійців.У 2022 році “Козак-7” презентувала ГС “Ліга оборонних підприємств” як спільний проєкт приватного оборонно-промислового комплексу, де виробником виступило ПрАТ “НВО “Практика”.

Початково ця броньована машина була розроблена для іноземного замовника за індивідуальним технічним завданням. Вона добре підходить для ведення бойових дій в умовах міської забудови.

Розробники також пропонують можливість створення на базі “Козак-7” лінійки спеціальних машин:

  • командно-штабних;
  • пунктів управління;
  • протитанкових комплексів;
  • медичних тощо.

Також бронемашина має спрощену технологію виробництва, завдяки чому потужності “Практики” дозволяли виготовляти таких машин до 150-200 одиниць на рік.