Броньований Aston Martin DB11 знає, як захистити свого власника

Розкішне спортивне купе додало у вазі лише 150 кг!
Броньований Aston Martin DB11 знає, як захистити свого власника
logo11 вересня 2018, 16:00
logo0
logo0 хв

Зазвичай бронею захищають розкішні позашляховики та лімузини. Однак час від часу трапляються винятки, як ось цей Aston Martin DB11.

Для кросоверів та потужних седанів зайві кілограми куле-захисту практично непомітні, а от для спортивного автомобіля кожен грам на рахунку. Тому додаткові 150 кг при бронюванні 4 рівня захисту видаються справжнім витвором мистецтва у цій справі. Автором проекту виступила компанія Trasco, аби презентувати свою нову концепцію легкого броне-захисту A-Kip.

Також цікаво: Genesis готує конкурента Range Rover та BMW X5

Назва концепції A-Kip означає Anti-Kidnapping, тобто “анти-викрадення” чи “анти-угон” і покликана захистити водія та пасажирів Aston Martin DB11 від нападників, що погрожуючи пістолетом намагаються відібрати автомобіль чи вимагають віддати їм цінності.

Фото: Броньований Aston Martin DB11 від Trasco / Trasco

Аби забезпечити низьку вагу, спеціалісти Trasco використали комбінацію балістичної сталі та композитних матеріалів для захисту дверей, а також сертифіковане балістичне скло 4-го рівня захисту для вікон.

Компанія стверджує, що додаткова маса зовсім не вплинула на динамічні показники британського спорткара, оснащеного V12 потужністю 600 к.с. Однак на трасі, скоріш за все, зміни усе ж будуть помітні.

Також цікаво: Новий Mercedes-Benz GLE 2019: усе, як ви хотіли