Bugatti готується представити свій перший електрокар

З огляду на те, що навіть Ferrari збирається представити електромобіль у 2025 році, а Bentley хоче перейти на повністю електрику до 2030 року, не дивно, що Bugatti теж піддасться такій трансформації.
Bugatti готується представити свій перший електрокар
logo1 липня 2021, 11:01
logo0
logo0 хв

Минулого тижня генеральний директор Porsche Олівер Блум сказав, що Volkswagen скоро прийме рішення про майбутнє Bugatti, в результаті чого очікувана угода між Porsche і Rimac призведе до того, що обидва поглинуть Bugatti. “Скоро” виглядає так, як ніби це буде “дуже скоро”, оскільки стало відомо про те, що 6 липня буде оголошено про поглинання Bugatti Rimac / Porsche.

Читайте також: Rimac таки візьме контроль над Bugatti

Попередні звіти показують, що Rimac буде володіти 55-відсотковою часткою автовиробника. Поки ми чекаємо підтвердження всього цього, перший електричний Bugatti був представлений на рендері. Використовуючи в якості основи ефектний Bolide, художник черпав натхнення з інших моделей Bugatti, таких як Chiron.

Оскільки це електромобіль, деякі з найбільш екстремальних деталей були згладжені, а масивне заднє крило Bolide з ковшем на даху і зовсім були видалені. Bugatti E отримав тонкі фари, що імітують фари Chiron, і унікальну інтерпретацію традиційної решітки радіатора. Скоріш за все ми дізнаємося більше про плани Bugatti зовсім скоро.