Bugatti випустила карбоновий більярдний стіл за 250 тисяч євро

Технологічний шедевр з блакитного карбону можна знайти у новій колекції Bugatti Lifestyle.
Bugatti випустила карбоновий більярдний стіл за 250 тисяч євро

ФОТО: Bugatti|

Карбоновий більярдний стіл від Bugatti

logo5 травня 2021, 13:19
logo0
logo0 хв

Французький автовиробник повідомляє, що карбоновий стіл для більярду, “розроблений за стандартами Мольсхайму”, що означає ретельний підхід до кожної деталі.

Також цікаво: Bentley Arnage: елітний седан за ціною вживаної Toyota Camry

Bugatti заявляє, що це перший більярдний стіл, прикрашений вуглецевим волокном, який можна брати в море, оскільки він оснащений “високотехнологічною гіроскопічною самовирівнювальною технологією для використання на яхті”. Гіроскопічний датчик допомагає столу саморегулюватись зі швидкістю в п'ять мілісекунд.

Фото: карбоновий стіл для більярду Bugatti / Bugatti

Стіл був створений Bugatti в партнерстві з компанією IXO, що спеціалізується на створенні вуглецевого волокна. Як і будь-який інший товар від французького бренду, стіл прикрашений шильдиком Bugatti, має оброблену раму з алюмінію та титану, а також табличку обмеженого тиражу, що позначає його лімітовану доступність. Буде випущено 30 таких столів і лише для 5 з них буде доступний набір додаткових аксесуарів Lifestyle від IXO.

Таким чином, клієнти можуть витратити ще більше на придбання карбонової стійки для київ з 13-дюймовим сенсорним екраном для відстеження результатів, карбонових київ, світлодіодної лампи для стелі або навіть валізи для м’ячів Aramith Tournament Pro.