Через Сіверський Донець на Харківщині відновили повноцінний рух транспорту

Підірваний ще у лютому 2022 року під час наступу російського війська міст через Сіверський Донець на Харківщині наші будівельники відбудували й відкрили рух.
Рух через Сіверський Донець тепер повноцінний- Auto24

ФОТО: Держвідновлення|

Відновлений міст через Сіверський Донець бере більші навантаження та інтенсивніший рух

logo17 червня, 12:00
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Тоді для припинення наступу ворога сапери підірвали два прогони моста з надією, що згодом ця транспортна споруда буде відновлена якомога швидше та з мінімальними затратами. Так воно і сталося.

Як повідомляє Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України, після звільнення регіону від окупантів поруч з підірваним мостом влаштували тимчасову переправу – норвезький уряд передав для цього два модульні мости.

Читайте також Відновлений міст через Десну поновив сполучення Києва та Чернігова

Під час відновлення самого мосту будівельники повністю замінили дві прогонові будови та дві опори. Капітально відремонтували всі конструкції з урахуванням сучасних навантажень.

Фото: Держвідновлення

Також встановили автономне освітлення на основі сонячних панелей, перильні та бар’єрні огородження, нанесли розмітку.

Хот-дог на заправці – не лише поживна, але й повністю безпечна їжа. У всій мережі заправок WOG діє система якості НААСР, тож можна бути впевненим, що всі хот-доги тут найвищої якості!

Рекламна інформація

Нині на Харківщині проводиться відновлення 13 штучних спорудах. На інших дев'яти запланованих до відбудови об’єктах роботи призупинено або ще не розпочато через близькість до лінії фронту. Там зберігається висока ймовірність обстрілів.