Chevrolet показав новий седан Onix, який замінить Cruze

Бюджетний компактний седан дебютував у Китаї, але може прибути й до нас.
Chevrolet показав новий седан Onix, який замінить Cruze

ФОТО: Chevrolet|

Chevrolet Onix

logo22 березня 2019, 18:37
logo0
logo0 хв

General Motors China представила новий компактний седан Onix, котрий може стати глобальною моделлю.

Також цікаво: Hyundai Tucson N показався на фото у всій своїй спортивній красі

У Південній Америці субкомпактний хетчбек Onix став бестселером минулого року – було продано більше 210 тисяч примірників, тоді як в Китаї найбільш успішною моделлю марки став компактний седан Chevrolet Cavalier (більше 252 тисяч машин).

Виявилось, що новий Onix, який може з’явитись і в Європі, – це злегка перелицьований компактний седан Cavalier зразка 2016 року. Саме під цим іменем можна знайти новинку на китайському сайті Chevrolet.

Нове покоління Chevrolet Onix представлено у спортивному виконанні з пакетом Redline, на чорних 16-дюймових литих дисках, хоча й з барабанними задніми гальмами.

Фото: Chevrolet Onix (Cavalier у Китаї) / Chevrolet

Офіційної інформації про силові агрегати новинки немає, однак за інформацією китайських ЗМІ, з технічної точки зору це той самий седан Cavalier, що й у Піднебесній. Таким чином Onix має платформу від Chevrolet Cruze першого покоління, а колісна база моделі має становити блиько 2600 мм.

Відомо, що китайський Onix буде пропонуватися з двома бензиновими двигунами на вибір: атмосферним 1.3 (103 к.с.) і 1.0-турбо (116 к.с.).

У продажу Chevrolet Onix очікується влітку цього року, і очікується, що він буде коштувати трохи дешевше, ніж Cavalier, за який зараз просять як мінімум 79 900 юанів – 319 900 гривень.

Також цікаво: Bureko Chevrolet Silverado 6x6: шестиколісний монстр з Чехії (фото, відео)