Curtiss One: електричний мотоцикл з приголомшливим дизайном і цінником у 90 тисяч доларів

Американський бренд Curtiss, раніше відомий як Confederate Motors, представив свою першу електричну модель. Байк не схожий на жоден інший серійний мотоцикл сучасності.
Curtiss One: електричний мотоцикл з приголомшливим дизайном і цінником у 90 тисяч доларів

ФОТО: Curtiss|

Електричний байк Curtiss One / Curtiss

logo21 травня 2021, 16:29
logo0
logo0 хв

Новинка від Curtiss поєднує стиль стімпанк та сучасні технології. Він не лише є першою моделлю оновленого бренду, а й стане родоначальником цілої лінійки мотоциклів на тій же платформі.

Дізнайтесь також: Harley-Davidson створив для електричних мотоциклів окремий бренд LiveWire

“Зелений, чистий, стильний, крутий: нова ера” – такий заголовок має відео, присвячене Curtiss One та поясненню філософії бренду. Ергономіка відіграла ключову роль у процесі створення One. Його серцевина з'єднана 39-міліметровою віссю з твердої сталі, а єдиними рухомими частинами є великогабаритний маятник, передня вилка та його колеса. Завдяки тому, що радіально організовані елементи батареї занурені в охолоджуючу рідину, Curtiss Power Pak діє як випромінювач для всієї системи.

У мотоцикла немає трансмісії або коробки передач. Натомість потужність транслюється безпосередньо від двигуна Axial Flux з рідинним охолодженням на заднє колесо через зубчастий ремінь. Тут немає ніякого перемикання передач і ніякого зчеплення. Натомість швидкість визначається виключно тим, наскільки сильно ви крутите дросель. Важить байк 193 кілограми, а потужність електромотора становить 87–120 кінських сил з потенціалом до 217. Крутний момент має такий же показник, як і потужність.

Фото: електромотоцикл Curtiss One / Curtiss

Ціни на Curtiss One починаються з 90 000 доларів, що є досить високим показником на шкалі доступності. Фірма вже приймає замовлення, обіцяючи розпочати постачання у другій половині року. Слідом за One, компанія Curtiss планує випустити Curtiss Two і Curtiss Three у 2022 і 2023 роках.