У Києві хочуть обмежити швидкість до 30 км/год

Поряд зі школами, дитсадками та іншими місцями концентрації дітей столична влада планує обмежити швидкість руху транспортних засобів.
У Києві хочуть обмежити швидкість до 30 км/год
logo28 січня 2019, 07:40
logo0
logo0 хв

КМДА повідомила про розробку програми посилення безпеки на дорогах біля шкіл у рамках якої рух для ТЗ хочуть обмежити до 30 км/год.

Читайте також: В Україні можуть почати штрафувати за тоновані вікна

За планом готову програму з підвищення безпеки на дорогах біля шкіл мають представити до кінця цього року. Контролювати водіїв у зонах з обмеженою швидкістю руху передбачено за допомогою відеокамер з функцією фіксації номерних знаків або електронних табло з відображенням швидкості ТЗ

“Найбільш дієвим буде установка електронних табло, які будуть показувати швидкість, з якою рухається автомобіль, кількома кольорами. Це буде бачити і водій, і інші люди на вулиці, і це буде викликати відповідну реакцію і привертати увагу”, – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський.

Ще один предмет уваги столичної влади – ділянки підвищеної небезпеки. Чиновники хочуть скласти список перехресть, на яких найчастіше трапляються ДТП, проаналізувати причини їх виникнення та внести необхідні корективи для виправлення ситуації – від встановлення лежачих поліцейських до зміни транспортної розв'язки.

Також цікаво: Під Броварами лісовоз встав дибки: фото, відео