Детальний відеоогляд розкриває усі цікаві деталі мінівена Hyundai Staria

Дизайн корейського мінівена викликає асоціації з космосом, салон вражає багатством, а в багажник вміщується одна тендітна дівчина, згідно з цим відео від каналу Motorgraph World.
Детальний відеоогляд розкриває усі цікаві деталі мінівена Hyundai Staria

ФОТО: Motorgraph World|

Відеоогляд Hyundai Staria 2021

logo21 квітня 2021, 17:22
logo0
logo0 хв

Мінівени – це автомобілі, орієнтовані на сім’ю і створені для перевезення більшої кількості людей, ніж може вмістити седан чи універсал. Та останнім часом автомобілі цього класу стають все більш розкішними і одним з найновіших представників цього сегменту став Hyundai Staria, який у повній мірі демонструє концепцію “розкішного мінівена”.

Дивіться також: Пікап Hyundai Santa Cruz з обличчям Tucson представлений офіційно

Staria привносить у свій клас справді свіжу естетику. Масивна фасадна панель з решіткою і інтегрованими фарами розміщена знизу, а денні ходові вогні являють собою суцільну світлову смугу, що проходить зверху. Чисті лінії кузову формують масивний силует мінівена, що стоїть на 18-дюймових колесах, а прямолінійні діодні ліхтарі на кормі підкреслюють габарити та стиль машини.

Та справді вражаючим виявився інтер’єр мінівена. Кабіна оснащена повністю цифровою інформаційною панеллю, інформаційно-розважальною системою з великим екраном і сенсорними кнопками органів управління.

Пасажири задніх крісел не будуть розчаровані, оскільки Hyundai не забув про них. Staria буде доступний у версіях для комерційного і приватного використання, з салоном на 2–11 посадочних місць. У семимісного виконання Staria є комфортні роздільні крісла на другому ряду, а у дев’ятимісному салоні можна розвернути крісла другого ряду на 180 градусів. Фонове підсвічування пропонує на вибір 64 відтінків і підсвічує двері, підлогу і багажник.

Фото: Hyundai Staria 2021 / Hyundai

Звичайно, Staria – не найрозкішніший мікроавтобус у світі, але він має чимало правильно підібраних рішень вже у базовому оснащенні і ще більше в опціях.