Для чого американці перетворюють свої Humvee у подобу російських БТР-90: фото

Під час навчань армії США у Каліфорнії помічено макети російських БТР-90, які одягнуті на звичайні військові Humvee.
Американці перетворюють свої Humvee на російські БТР-90: для чого це робиться - Auto24

Humvee, одягнені у БТР-90

logo27 липня 2022, 15:15
logo0
logo0 хв

Солдати національної гвардії армії Арізони надягли на свої Humvee комплекти, які нагадують бронетранспортери БТР-90 російської армії.

Вони складаються з легкого каркасу, на якому втримуються накриття з тканини та надувні елементи. Зверху встановлене озброєння російського зразка. І це вже не просто макети – вони можуть відтворювати стрільбу з гармат калібру 50 і гранатометів. Щоправда, стріляють газовими набоями.

До речі українські воїни вчились стріляти з німецьких РСЗВ MARS

Такі “мули” використовуються армією США під час навчань. Адже військові мають відрізняти техніку противника, тому їм потрібно знати, як вона виглядає.

Втім, в даних макетах не лише зовнішня схожість з російськими бронетранспортерами. Ці транспортні засоби повністю сумісні з американською армійською багатокомпонентною інтегрованою системою лазерного вогню MILES. Під цією назвою розуміють сімейство тренувальних пристроїв, які сполучаються з різними транспортними засобами та системи озброєння, які дозволяють військам «стріляти» один в одного та реєструвати «влучення» та «вбивства» під час навчань.