Додаток виклику авто Uber стане більш зручним

Особливо відчують зручності власники iPhone.
Додаток виклику авто Uber стане більш зручним
logo13 березня 2023, 16:46
logo0
logo0 хв

Uber презентував найбільше оновлення дизайну свого мобільного додатку за останні роки. Завдяки цьому користувачі можуть зберігати свої улюблені місця, бачити свою попередню та поточну активність, а також відстежувати прогрес своїх поїздок на iPhone, навіть не відкриваючи застосунок.

Також цікаво як викликати таксі в Польщі

Після оновлення застосунок Uber буде пам’ятати останні місця призначення та улюблені типи поїздок. Наприклад, якщо ви часто дістаєтеся до якихось адрес, ця опція відображатиметься над рештою, коли ви замовлятимете поїздку. А якщо ви їздили кудись напередодні, у верхній частині головного екрана з’являться відповідні пропозиції пунктів призначення, що дозволятимуть швидко повторити поїздку.

Щоб не вводити ту саму адресу знову і знову, ви зможете додати всі свої улюблені локації до списку «Збережених місць». Вони з’являтимуться, якщо натиснути на панель пошуку з написом «Куди?». Інформація про попередні, поточні чи майбутні замовлення доступна у вкладці «Активність» на нижній панелі.

Власники IPhone тепер матимуть змогу бачити всі важливі оновлення щодо своєї поїздки в режимі реального часу без потреби відкривати застосунок завдяки сповіщенням Live Activities на екрані блокування. Інформація про транспортний засіб, час прибуття водія та статус поїздки вже відображається на пристроях з iOS 16 або пізнішими версіями операційної системи. А користувачі iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max також зможуть відстежувати хід поїздки з Uber на Dynamic Island, користуючись іншими програмами. Найближчими тижнями подібні живі сповіщення у панелі сповіщень стануть доступними й для Android.

Щоб випробувати оновлений застосунок Uber і нові функції, переконайтеся, що на вашому пристрої встановлені останнє доступне програмне забезпечення та остання версія застосунку Uber.