Він пропонує купувати більш дешеві, але кращі шини.

Президент США Дональд Трамп образився на шинну компанію Goodyear. Він хоче, щоб його прихильники перестали купувати шини Goodyear, оскільки, за його словами, Goodyear кинув перший камінь, оголосивши "заборону на кепки MAGA". Головні убори MAGA - це знамениті червоні кепки Make America Great Again, які Трамп використовує для агітації на другий термін у Білому домі.

Також цікаво: Трамп заклинав американців не купувати Harley Davidson

"Не купуйте дорожні шини Goodyear - вони оголосили бан на кепки МАГА. Отримайте кращі шини за менші гроші!" - написав Президент.

Як виявилося, причиною різкої реакції президента стали правила носіння одягу під час роботи в компанії Goodyear. Гнів Трампа викликало фото, зроблене працівником Goodyear під час недавнього тренінгу. На ньому було показано працівникам, який тип робочого одягу прийнятний, а який - ні. Під заборону потрапив одяг та головні убори з надписами MAGA, Blue Lives Matter та "інші політичні слогани".

"Goodyear має нульову толерантність до будь-яких форм цькування чи дискримінації", - йдеться в офіційній заяві ЗМІ. "Щоб позбавити людей можливості сперечатися щодо політики на роботі, ми просимо працівників утримуватися від висловлювань на робочому місці в підтримку політичної агітації за будь-якого кандидата чи політичну партію, а також подібних форм агітації".

Також цікаво: Goodyear буде виробляти шини із моху

У США в компанії Goodyear працює близько 63 000 людей. Цікаво, що адміністрація Трампа використовує ці шини в автомобілях президента.