Дріфтери перекрили міст для шоу і поплатилась арештом

Доки одні водії розважаються – інші страждають. І обурюються. І знімають усе на камеру. І відправляють відео у поліцію. І правильно роблять!
Дріфтери перекрили міст для шоу і поплатилась арештом

ФОТО: Autoblog|

Банда дріфтерів паралізувала рух на мосту у Сан-Франциско

logo21 серпня 2018, 18:40
logo0
logo0 хв

Дріфт – це класно! А от порушувати правила дорожнього руху і зневажати оточуючих – зовсім ні. Сподіваємось, банда дріфтерів з Сан-Франциско засвоять ці прості істини і більше не будуть виробляти таке.

Дивіться також: Горіла сосна, палала – батько й син показали відео свого порятунку з лісового пекла

Відеозапис безчинств дріфтерів на Ford Mustang посеред мосту зроблений одним зі свідків цього нелегального шоу. Три автомобілі влаштували справжнє шоу і якби це відбувалось не за таких обставин – були б гідні хвали чи й нагороди. Та нагородою для них став арешт одного з розбишак. Того самого, котрий “крутив бублики” з відчиненими дверцятами.


“Дякую громадськості за надання нам відеозапису, що допоможе у висуванні обвинувачень”, – звернувся пресс-секретар поліції до свідків, закликавши також усіх небайдужих повідомляти інші деталі цієї пригоди, що допоможуть знайти та покарати винуватців. Адже поки вони палили гуму, у заторі на мосту міг стояти автомобіль швидкої допомоги чи іншої екстренної служби, а отже чиєсь життя чи здоров’я могло бути під загрозою.

Також цікаво: Хлопчина сам здав себе копам, виклавши відео з розгоном до 318 км/год