Дубінський розповів про свого унікального "вовка" - Mercedes Benz W124 6.2 AMG

Олександр Дубінський розповів про ще один автомобіль зі своєї колекції. Цього разу - про унікальний Mercedes Benz W124 6.2 AMG, який був випущений усього в двох екземплярах.
Дубінський розповів про свого унікального "вовка" - Mercedes Benz W124 6.2 AMG
logo16 грудня 2019, 09:56
logo0
logo0 хв

Цікавою є історія цього авто. Його попереднім власником був Віктор Янукович (молодший). Після його загибелі дружина продала усю колекцію автомобілів "перекупам". Вони, в свою чергу, запропонували Дубінському унікальний W124 за ціною "звичайного" 5,0 літрового "вовка".

Читайте також: Мама любить швидкість: "саме та" Maserati мами Дубінського

Коли з’ясувалось, що цей автомобіль – не звичайний "вовк", а справжній, доопрацьований майстрами AMG шедевр, який коштує майже в 10 разів дорожче, перекупи дуже пошкодували про те, що не знали справжньої ціни такого авто. Але угода вже була укладена.

Дивіться відео 18+ (ненормативна лексика):

Mercedes Benz W124 6.2 AMG, 1991 року випуску мав і досі має декілька "колгоспних" деталей. Зокрема, в ньому був встановлене кермо від іншого Mercedes Benz. Крім того, замінені передні фар, капот і бампер. Вони від рестайлінгу (після 1993 року). Олександр Дубінський планує повернути автомобіль до оригінального стану.

Також цікаво: Дубінський розповів усе про Tesla, на який їздив Зеленський