Двоє бовдурів прогнали через тунельну мийку відкритий з усіх боків Smart Crossblade

Ставте лайк, підписуйтесь на канал... Яких лише безумств не роблять "жертви соцмереж" заради віртуальної популярності.
Двоє бовдурів прогнали через тунельну мийку відкритий з усіх боків Smart Crossblade
logo1 серпня 2018, 14:40
logo0
logo0 хв

Smart Crossblade – досить рідкісний автомобіль, таких відкритих сіті-карів було випущено усього 2000. Та хіба мають значення колекційна цінність і чимала вартість, коли мова йде про кілька тисяч “лайків”?

Жоден з двох тисяч Smart Crossblade офіційно не поставлявся у США, а тому вартість єдиної машинки на континенті може прирівнюватись до нового суперкара.

Також цікаво: Пес дає майстер-клас з танців біля машини (відео)

Фото: Smart Crossblade у тунельній мийці / ccoujon via YouTube

“Пляжний Смарт” не має дверей, даху та лобового скла – вірніше, звичайного лобового скла. Через це інтер’єр автомобіля зробили водостійким. Певно, саме цей фактор і вирішили перевірити у незвичний спосіб двійко молодиків. Заодно й самі помились.

На початку відео міститься пояснення до цієї катавасії: такий собі masterofspeedgumball дав хлопцям покататись свій Smart Crossblade, узявши з них слово, що машину помиють перед поверненням.


Фото: Smart Crossblade та POG Lamborghini / instagram/ccourjon

Навряд чи власник чекав на таке. А хлопця, що утнув таке зі Смартом, звуть Кельвін Курьон – він автомобільний фотограф і часто отримує цікаві машини для зйомки. Сподіваємось, з іншими автівками він поводиться обережніше.

Також цікаво: Байкер отримав тюремний строк за ефектний трюк на швидкості більше 300 км/год