Суміш авто, літака та лімузина продають за $10 тисяч

Добре, що воно не літає!
Суміш авто, літака та лімузина продають за $10 тисяч

ФОТО: літакомобіль Planecar​​​​​​​ / ebay|

Літакомобіль Planecar​​​​​​​ є гібридом пікапа, літака та лімузина

logo15 листопада 2018, 19:20
logo0
logo0 хв

Цей чудернацький транспорт має дозвіл на персування дорогами загального користування. І зараз він продається на e-bay за $10 тисяч, ставки продовжують зростати.

Також цікаво: 13 колекційних BMW в ідеальному стані продають за 2,3 мільйони доларів

З опису лоту відомо, що колись це були пікап GMC Sierra 2500 HD та старий літак Cessna 421B. Тепер це зветься Planecar. І хоча зхрещені апарати виглядають вкрай дивно, усе, що робить “Плейнкар” (“літакомобіль”) автомобілем – функціонує, у той час як атрибути літака виконують суто естетичну роль. Хоча не зовсім. Під час руху пропелер, встановлений на носі наземного джета, обертається.

Фото: літакомобіль Planecar / ebay

Що ж, увагу такий транспорт точно привертає, а значить буде гарним атракціоном. Тим більше, що всередині це лімузин. Тож не дивно, що на аукціоні e-bay лот вже має півтора десятки ставок а ціна виросла до 10 тисяч доларів.

Якщо когось цікавлять характеристики автомобіля, то він не літає. Навіть на дорозі. Межа його можливостей – 65 кілометрів на годину. Апарат обладнаний 6-літровим двигуном, автоматичною коробкою передач, круїз-контролем та кондиціонером. Planecar вміщує до 6 персон.

Також цікаво: Власник сіті-кара smart розповів, як їздити засніженими дорогами міста