Дизайнер показав, як міг би виглядати сучасний "Запорожець"

Зовнішній вигляд принципово нового "Запорожця" у співпраці з iReactor продемонстрував популярний дизайнер Олександр Шторм. Основною аудиторією нового автомобіля могли б бути серфери та сапбордисти, а також любителі компактних машин.
Дизайнер показав, як міг би виглядати сучасний "Запорожець"
logo23 червня 2021, 08:55
logo0
logo0 хв

Для любителів стилю немає нічого кращого, ніж ретроавтомобілі з хромованим багажником на даху. В ідеалі на ньому можуть красуватися пара дощок для серфінгу або старий саквояж.

Читайте також: У Львові продають рожевий "горбатий" Запорожець за шалені гроші: фото

Відомий дизайнер Олександр Шторм у співпраці з iReactor продемонстрував недорогий мікролітражний автомобіль. Це концептуальний "Запорожець" для серферів і сапбордістов, яких останнім часом дуже багато,

Перше, що кидається в очі – "фісташки монстра", як його ніжно прозвав творець, тобто сучасна оптика. У "Запорожця" також вбудована радіаторна решітка і дещо незвичний бампер. Чорний захист порогів вбереже машину від подряпин, викликаних піском.

Логотип "Запорожця" розташовується спереду і ззаду. Його зовнішній вигляд дещо незвичайний, але цікавий.

В концепті можна побачити спадкові риси "Горбатого". Саме так в народі звали "Запорожці" через закруглену задню частину. Також Шторм розповів, що не хотів переборщувати з хромованими елементами, чим зараз грішать китайські й корейські виробники.

У планах дизайнера – випустити OLD-version, максимально наближену до естетики минулого. У ній дзеркала заднього виду були б з хрому, а ручки й радіаторна решітка була б запозичена з радянської класики.

Задні стоп-сигнали й оптика в цілому нагадують рішення британської компанії Bentley Motors. За словами дизайнера, вартість оновленого "Запорожця" могла б бути не дуже високою. В автомобіль за бажання можуть поміститися чотири людини. На ньому можна закріпити до шести твердих дощок або ж до восьми SUP-бордів. Зручний хромований багажник має спеціальні кріплення для установки весел. Не лише любителям водних розваг підійде ця мікролітражка, також машина буде відмінним бюджетним сітікаром.

Якщо рендер стане популярним, Шторм обіцяє випустити кабріолет-версію "Запорожця" в малиновому, а не фісташковому кольорі.