Електрокросовер Volkswagen ID 6 намагається ошукати всіх, хто його бачить

Прототип батарейного кросовера вивели на дорожні тести замаскованим під... Peugeot 5008.
Електрокросовер Volkswagen ID 6 намагається ошукати всіх, хто його бачить
logo11 грудня 2020, 11:33
logo0
logo0 хв

Електричний кросовер Volkswagen ID 6 вивели на польові тести на замерзлій півночі. Автомобіль ретельно приховує свою зовнішність за хитрим маскуванням.

Дивіться також: Lexus демонструє, якими будуть електричні моделі бренду

Завдяки маскуванню під Peugeot 5008, складно помітити деталі дизайну, але можна побачити загальні пропорції моделі. Швидше за все, “Ай Ді шостий” матиме стилістику меншої моделі – ID 4, котру німецький виробник вже представив офіційно.

Інтер’єр електрокара шпигунам сфотографувати не вдалось, але всередині батарейного кросовера можна очікувати мінімалістичний інтер’єр з дуже невеликою кількістю кнопок. Він також повинен мати найновіші цифрові прилади та інформаційно-розважальне програмне забезпечення, як і безліч функцій допомоги водієві, що забезпечать можливості напівавтономного водіння. Очікується, що в оздобленні ID 6 також буде більше матеріалів преміум якості, ніж у ID 4.

Передвісником ID 6 був минулорічний концепт ID Roomzz. Виробник заявляв, що внутрішнього простору у ньому буде більше, ніж у Touareg. Концепт мав загальну потужність системи у 302 к.с., здатність прискорюватись до 100 км/год за 6,6 секунди і максимальну швидкість у 180 км/год. Акумулятор підтримував швидку зарядку на 150 кВт і забезпечував теоретичний пробіг у 450 км на одному заряді в циклі WLTP.

Фото: тестовий мул Volkswagen ID 6 / Carscoops