Електричний кросовер Skoda Enyaq влаштував заїзд з електричним літаком: відео

Минулого року вертоліт приземлився на дах Kodiaq, а цього разу в кадрі опинився інший повітряний транспорт та інша модель чеської марки. У новому відео електричний літак співставляється з Enyaq iV.
Електричний кросовер Skoda Enyaq влаштував заїзд з електричним літаком: відео - 27 січня 2022 - Auto24
logo27 січня 2022, 17:33
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

“Дуель” відбувається між Pipistrel Velis Electro та Skoda Enyaq iV. Ідея відео Skoda полягає в тому, щоб показати, що часи змінюються, і мобільність без шкоди довкіллю доступна як на землі, так і в повітрі.

Дивіться також: Словацький аеромобіль з мотором BMW успішно завершив сертифікаційні польоти: відео

Enyaq iV є першим спеціалізованим електромобілем компанії, а Pipistrel Velis Electro — першим у світі електричним пасажирським літаком, сертифікованим EASA – Агентством авіаційної безпеки Європейського Союзу.

Чеська марка зазначає, що обидва електричних транспортних засоби дешевші в експлуатації, за аналоги зі звичайними моторами, при цьому вони значно тихіші та плавніші в польоті та водінні. Словенський легкий літак з акумулятором на 21 кВт*год має час польоту близько 45 хвилин між зарядками, тоді як позашляховик може подолати до 532 кілометри з зі своїм 82-кіловатним акумулятором.

Фото:

31 січня Skoda розширить лінійку Enyaq iV, додавши версію купе, як дочірню модель Volkswagen ID.5 і Audi Q4 Sportback E-Tron. Після цього на черзі високопродуктивна 300-сильна версія RS, яка буде відповідати Volkswagen ID.5 GTX.