Елітний седан Bentley Flying Spur перетворився на пікап

З точки зору пікапів, він скромний, оскільки має небагато місця в кузові. Але на цьому його скромність закінчується.
Елітний седан Bentley Flying Spur перетворився на пікап
logo2 серпня 2021, 12:32
logo0
logo0 хв

Пікап – проста, витривала і невибаглива машина для роботи, легкова вантажівка. І хоча приклад Mercedes-Benz X-Class та кілька інших дорогих серійних пікапів доводять, що розкіш та вантажний кузов можуть співіснувати в одному кузові, в лінійці моделей Bentley немає і навряд чи колись буде машина, яка підходить під визначення пікап. Ательє DC Customs з Англії вирішило виправити цю несправедливість.

Також цікаво: Японці задешево перетворюють Toyota Venza на копію Lamborghini Urus

“Поки ми працювали над цим проєктом, багато людей висловлювало сумніви, що розполовинений Bentley Flying Spur виглядатиме гарно, але тепер, по завершенні, можу сказати, що ми довели протилежне. Особисто я результатом дуже задоволений, як і замовник!”, – написав власник тюнінг-студії в Instagram.


Передня половина розкішного седана першого покоління залишилась недоторканою, тюнери працювали від центральної стійки й до корми. Кузов пікапа обшили дерев'яним шпоном, а спорудили відсіки та ящики для зберігання речей. Цікаво, що за центральною віконною стійкою у пікапа є невеличке віконце, скло якого опускається. Це, напевно, ускладнило майстрам роботу, але результат того вартий, адже профіль машини виглядає цілком гармонічно і не схожий на типові “обрубки” конвертованих у пікапи машин.

Тюнер не розкриває вартості конверсії, але запевняє, що власник вже тішиться своїм пікапом на британських дорогах.