Faraday Future показала на відео свій перший, майже готовий, автомобіль – FF91

Зібрали його практично вручну.
Faraday Future показала на відео свій перший, майже готовий, автомобіль – FF91

ФОТО: Аutoblog|

Ходовий передсерійний прототип Faraday Future FF91

logo29 серпня 2018, 18:00
logo0
logo0 хв

Коли ми чуємо про черговий “стартап з Китаю”, одразу ж виникає скептичне, навіть упереджене ставлення. Тим паче, коли компанія заявляє, що першим ринком для неї буде США. Однак Faraday Future – одна з тих компаній, що широким кроком прямує до своєї мети і активно готується до серійного виробництва своєї першої моделі – FF91.

Також цікаво: Британці поставлять на конвеєр Jaguar E-Type 1961 року

Нещодавно Faraday Future отримала 2 мільярди доларів інвестицій, а днями голова компанії Цзя Ютінь розмістив у Твіттері відео, що демонструє виготовлення передсерійного ходового прототипа електрокара FF91. Завод компанії розташований у Каліфорнії – осередку передових технологій Північної Америки. Постачальники компонентів – шановані компанії, котрі виготовляють деталі для автомобільних грандів США та Японії. Спеціалістів на виробництві теж не бракує, тож майбутнє “Фарадея” видається цілком оптимістичним.


Фото: Faraday Future FF91 / Motor1

FF91 матиме три електродвигуни, що забезпечать йому потужність у 1050 кінських сил та “постріл” до сотні за 2,39 секунди. Компанія обіцяє запас ходу на одному заряді під 500 км. Автомобіль буде оснащений повним набором сенсорів для автономних можливостей водіння, а також використовуватиме штучний інтелект для вивчення ваших уподобань з плином часу, щоб налаштувати свої системи під водія.

Також цікаво: Безпілотник Jaguar Land Rover дивитиметься вам у очі