Французи хочуть відродити спортивну марку Ligier

Забутий виробник спорткарів може повернутись на сцену вже наступного місяця.
Французи хочуть відродити спортивну марку Ligier

ФОТО: Ligier|

Тізер спорткара Ligier

logo3 серпня 2018, 17:20
logo0
logo0 хв

Компанія Ligier сьогодні відома лише у Франції та сусідніх європейських країнах, як виробник кей-карів та безпілотного шатл-автобуса, однак виробник збирається повернутись до витоків своєї історії – будівництва спорткарів.

Засновник компанії – гонщик Гі Ліж’є, котрий у 1968 році зібрав довкола себе однодумців та налагодив випуск спортивного купе Ligier JS2. Справи у компанії йшли не надто добре, однак вона змогла втриматись на плаву, не в останню чергу завдяки участі у Формулі-1 та 24 годинах Ле-Мана. З іншого боку, саме витрати на автоспорт не дозволили фірмі покращити своє становище на ринку.

Також цікаво: Австрійці збудували суперкар за дизайном "Лада"

Фото: Сучасні моделі сіті-карів Ligier та безпілотний електроавтобус EZ-10 / Ligier

Тим не менш, у 2008 році син засновника – Філіпп Ліж’є придбав виробника крихітних сіті-карів Microcar, завдяки чому Ligier усе ще у справі.

Наступного місяця Ligier збирається представити концепт серійного дорожного спорткара, а вже через два місяці після прем’єри – вивести новинку на ринок.

Наразі про новий спорткар Ligier нічого невідомо, окрім єдиного фото-тізера і приблизної вартості – машина коштуватиме близько 100 тисяч доларів.

Також цікаво: Audi покаже у Пеббл Біч новий електричний суперкар PB18