Geely показала вантажівку Homtruck для конкуренції з Tesla Semi

У секторі комерційного транспорту назріває не менша електрична революція, ніж у пасажирському транспорті. Китайські виробники й тут не пасуть задніх і мають вже щось вагоміше за концептуальні розробки.
Geely показала вантажівку Homtruck для конкуренції з Tesla Semi - 9 грудня 2021 - Auto24

ФОТО: Geely|

Remote Xinghan H або Homtruck від Geely

logo9 грудня 2021, 14:41
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Geely налаштована досить серйозно, оскільки це вже другий подібний проєкт електричного тягача, представлений протягом року. Щобільше, виробництво та постачання електричного ваговоза обіцяють розпочати вже у 2024 році.

Дізнайтесь також: Новий світовий рекорд: електрична вантажівка проїхала 1099 кілометрів на одному заряді

Китайська Geely показала концепт електричного тягача, який має намір випустити через три роки під брендом Remote і назвою Xinghan H. За межами Китаю тягач планують продавати під спрощеною назвою Homtruck. Електрична вантажівка має житловий модуль, не гірший, ніж в автокемперах, щедрий набір електронних помічників, 360-градусний огляд та три варіанти силових установок на вибір. Тягачу також обіцяна автономність четвертого рівня з оновленням “з повітря”.

В інтер’єрі, що нагадує затишну вітальню космічного човника, використовуються екологічні матеріали. І є всі зручності, необхідні далекобійникам в дорозі, включаючи ванну кімнату з душем і туалетом, односпальне ліжко, холодильник, кухонну зону і навіть компактну пральну машину.

Фото: електрична вантажівка Homtruck / Geely

Силових установки три на вибір: гібридна, повністю електрична та метанолова. Остання версія має силовий агрегат, розроблений дочірньою компанією Geely у 2019 році – Farizon Auto.

Крім Китаю, електровантажівки хочуть продавати в Європі, Кореї, Японії, США й Канаді. На північноамериканському континенті головним суперником китайського тягача буде Tesla Semi.