GM припинить виробництво Chevrolet Cruze та Volt

Американський автоконцерн повідомив про свої плани з масштабного скорочення виробництва, закриття п'яти заводів та скорочення штату.
GM припинить виробництво Chevrolet Cruze та Volt
logo27 листопада 2018, 18:30
logo0
logo0 хв

Концерн General Motors оголосив про значне скорочення модельного ряду у США. З лінійки зникне шість моделей. При цьому автовиробник посилює інвестиції у сектор виробництва електрокарів.

Також цікаво: Rivian R1T: електро-пікап, який зміг

Загалом GM закриє п'ять заводів у США, скоротить 15% робочих і 25% керівництва. З конвеєрів будуть зняті шість не надто популярних у США седанів: Buick LaCrosse, Cadillac CT6 і XTS, Chevrolet Cruze та Impala, а також електрокар Chevrolet Volt. Плани почнуть втілювати у життя, починаючи з 1 березня 2019 року.

Крім ліквідації окремих моделей автомобілів, GM має намір закрити заводи, які постачають компоненти. Усього буде закрито п'ять заводів, на яких працює 6705 чоловік. Пізніше GM зупинить виробництво на двох заводах за межами Північної Америки.

Більшість моделей, котрі знімуть з виробництва на українському ринку недоступна, однак Chevrolet Cruze у нас користувався непоганим попитом, а останнім часом українці активно завозять вживані Chevrolet Volt. Як рішення виробника вплине на вартість цих двох моделей – покаже час.

Також цікаво: Найтехнологічніший поліцейський автомобіль сучасності показали на відео