Голосиста краля Dua Lipa заспівала для Jaguar I-Pace

Не дивуйтесь, якщо це ім'я вам не знайоме. Просто основна аудиторія співачки – жіноча.
Голосиста краля Dua Lipa заспівала для Jaguar I-Pace
logo21 серпня 2018, 16:29
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Дуа Ліпа – британська співачка албанського походження. Можливо, ви не чули це ім’я раніше, та під її хіти ви могли навіть підспівувати, адже у чартах різних країн музичні композиції Dua Lipa посідають місця у топ-10.

Також цікаво: Mercedes-Benz Sprinter від Lexani – королівська маршрутка

23-річна зірка на сьогодні є однією з найпопулярніших співачок серед жіночої аудиторії. Красуню запросили стати обличчям і, так би мовити, голосом для рекламної кампанії нового Jaguar I-Pace. Для початку, 3 вересня в Амстердамі відбудеться концерт під назвою The PACE: Season One, на якому співачка виступить на одній сцені з електричним кросовером.

“Це високотехнологічний проект, який об'єднує музику та технології Jaguar, і я знаю, що моїм шанувальникам сподобається те, що ми створюємо разом”, – сказала Дуа Ліпа.

Нагадаємо, I-Pace – електричний кросовер Jaguar, що дебютував цієї весни. SUV оснащується літій-іонним акумулятором на 90 кВт, що дозволяє йому долати близько 475 км на одному заряді. До сотні автомобіль прискорюється за 4,5 секунди, а максимальна швидкість сягає 200 км/год.

Також цікаво: Горіла сосна, палала: батько й син показали відео свого порятунку з лісового пекла