Honda оновила легендарний мопед Super Cub 125 для 2021 модельного року

Двоколісник став потужнішим, ефективнішим, але зберіг свій впізнаваний стиль.
Honda оновила легендарний мопед Super Cub 125 для 2021 модельного року
logo24 червня 2021, 19:01
logo0
logo0 хв

Ця модель малокубатурного мотоцикла Honda випускається з 1958 року і свого часу була настільки популярною, що популярний поп-гурт Beach Boys присвятив їй пісню My Little Honda, яка стала шлягером. У 2017 році на світ з’явився 100-мільйонний Super Cub, який підтвердив незменшену славу моделі. А через рік нова модель вийшла на європейський ринок. Тепер “Хонда” підготувала оновлення для вже глобальної версії Super Cub 2021 року.

Дивіться також: Curtiss One: електричний мотоцикл з приголомшливим дизайном і цінником у 90 тисяч доларів

Super Cub 125 оснащений 124-кубовим мотором з повітряним охолодженням. Він відповідає нормам Євро5, при цьому працює більш плавно. З новими модифікаціями двигун Super Cub пропонує економію пального – на одному літрі бензину можна проїхати 66,7 км, а на повному баку – 250 км. Крім того, електронний блок управління двигуном (ЕБУ) тепер запрограмований на підвищення ефективності, а потужність генератора змінного струму (ACG) – збільшена.


Фото: оригінальна модель мопеда 1958 року випуску / Honda

Культовий силует скутера залишився незмінним, за винятком того, що підніжки та заднє сидіння є стандартними для версії 2021 року. Плюс, телескопічні вилки та подвійні задні амортизатори оснащені новими пружинами, які підвищують контроль та поглинають удари, для більш плавної їзди. Ергономічно розміщені ручки та сидіння з пінопласту високої щільності ще більше підвищують рівень комфорту.

Незмінними залишаються світлодіодна оптика моделі та “розумний ключ” Honda Smart Key, що не лише захищає від угону, але й допомагає знайти байк на паркувальному майданчику, завдяки функції “відповідь”.

Фото: Honda Super Cub 125 2021 модельного року / Honda