Honda SUV E: дводверний електричний кросовер показався у Пекіні

Концепт наповнений масою інноваційних електронних помічників та передових технологій.
Honda SUV E: дводверний електричний кросовер показався у Пекіні

ФОТО: Honda|

Honda SUV E: Concept

logo28 вересня 2020, 13:50
logo0
logo0 хв

Honda представила на автосалоні в Пекіні прототип під назвою SUV E: Concept. Електричний кросовер демонструє вигляд майбутньої серійної моделі для Китаю.

Дивіться також: Infiniti QX60 Monograph стане взірцем для майбутнього кросовера

Подробиць про концепт надзвичайно мало, але на світлинах, опублікованих компанією, можна побачити спортивну дводверну модель, яка стирає грань між кузовом типу шутінг-брейк та традиційним кросовером. Передня частина кросовери нахилена під кутом, який ми зазвичай асоціюємо з BMW 1980-х років, при цьому вона гармонічно поєднується з тонкими лініями світлодіодних фар та надзвичайно великими вентиляційними отворами. Останні підкреслюють спортивність, як і чорна обробка колісних арок.

Honda розповідає, що SUV E: Concept оснащений найсучаснішими електронними засобами керування (включаючи наступне покоління комплексу Sensing) та асистентським інтерфейсом зі штучним інтелектом. Концепт дозволяє користувачам підключити свій смартфон до інформаційно-розважальної системи, і він отримує ефірні оновлення.

Технічні характеристики концепта не були розкриті, згадується лише, що він повністю електричний. Хетчбек Honda E міг би поділитись своїми агрегатами з цим кросовером. Крім того, компанія розробляє електричні силові агрегати разом із General Motors.

Фото: Honda SUV E: Concept / Honda