Ілон Маск ігнорує карантин та запускає виробництво

Завод Tesla почав роботу в Каліфорнії, всупереч забороні влади
Ілон Маск ігнорує карантин та запускає виробництво
logo12 травня 2020, 09:10
logo0
logo0 хв

Глава компанії Tesla Ілон Макс оголосив про те, що завод Tesla в місті Фримонт в каліфорнійському окрузі Аламеда починає роботу, незважаючи на заборони місцевої влади. Про це він повідомив у понеділок, 11 травня, написав в соцмережі, що робота заводу буде відновлено "сьогодні".

Читайте також: X Æ A-12 – так назвали сина Ілон Маск та Граймс

"Якщо когось заарештують, я прошу, щоб ним виявився я один", - Ілон Маск оголосив про запуск заводу Tesla в Каліфорнії. Раніше він називав каліфорнійські обмеження "фашистськими". "Я сам буду на конвеєрі разом з усіма іншими. Якщо когось заарештують, я прошу, щоб ним виявився я один", - написав Маск.

В кінці квітня Маск публічно назвав антіепідеміологічні заходи в штаті Каліфорнія "фашистськими". Під час телеконференції, присвяченій публікації квартального звіту, Маск розкритикував локдаун, введений для стримування епідемії коронавируса, заявивши, що це порушує конституційні права громадян. За його словами, охочі можуть залишатися вдома, але заборона залишати житло під страхом арешту - "це по-фашистски, це недемократично".

9 травня Маск, незадоволений каліфорнійськими обмеженнями, заявив, що Tesla негайно перенесе свою штаб-квартиру і майбутні програми в Техас і Невади. Зараз головний офіс компанії знаходиться в Каліфорнії.

Також цікаво: Ілон Маск сказав, що флотилія роботаксі буде технічно готова вже 2020 року