Новоявлені батьки поділились фото свого малюка, а матуся ще й пояснила його дивне ім'я.

Ілон Маск 4 травня став батьком в шосте, а для його дівчини Граймс малюк став першою дитиною.

Дивіться також: Били-били – не розбили: звичайні вікна VW Golf виявились міцнішими, ніж хвалені броньовані шибки Tesla Cybertruck (відео)

Засновник і керівник SpaceX та Tesla поділився фото свого сина у Твіттері. За словами Маска, Граймс і дитина почувають себе добре.

Татусь навіть розмістив світлину новонародженого з фільтрами.


Хлопчика назвали X Æ A-12 і коли це стало відомо, Інтернет заполонили меми і жарти з цього приводу. Щаслива матуся також залишила допис у своєму Твіттері, пояснивши незвичайне ім’я малюка.

Співачка пояснила, що кожен символ в імені малюка має особливе значення.

“Х” – невідома змінна
“Æ” – транскрипція ельфійського слова Ai, що означає любов, а також “Штучний інтелект” (Artificial intelligence)
“А-12” – попередник літака SR-17 (імовірно, мається на увазі Lockheed SR-71 Blackbird), який дуже подобається нам обом. Ні озброєння, ні броні, тільки швидкість. Відмінний в бою, але не жорстокий.
+
“А”=Архангел, назва моєї улюбленої пісні
“Х” – сталевий щур.

Якщо таке ім’я Маска-молодшого – не жарт, хотілось би дізнатись, як його вимовляти, однак татусь та мати новонародженого цього не пояснили. Якщо припустити, що “Х” вимовляється, як звук “З”, а символ “Æ” – це “Аі”, ім’я хлопчика можна прочитати, як “З Ай А” (близьке до французького імені Ксав’є та біблійного Іссая), чи просто “ЗАЯ”, а разом з цифрами виходить “Зая-твелв”. Неординарно, цілком відповідає духу його незвичайних батьків, які мріють про колонізацію Марса та йдуть до цієї мети.

Також цікаво: П'ятирічний хлопчик викрав мамину машину та поїхав купувати собі Lamborghini