Концепт буде представлений на Конкурсі елегантності у Пеббл-Біч.

Компанія Infiniti показала ескіз одномісного концепта Prototype 10, дебют якого відбудеться наприкінці серпня під час Конкурсу елегантності в Пеббл-Біч. Спідстер продовжує ідейну лінію минулорічного концепту Infiniti Prototype 9 та втілює деякі риси прототипу Q Inspiration.

Технічних подробиць про концепт поки що нема, хоча навряд чи вони настільки важливі, адже подібні прототипи створюються для того, аби показати дизайн. А з цим аспектом у Прототипа 10 – повний порядок. М’які і стрімкі лінії кузову, вузенькі прорізи фар, одномісний кокпіт, та ліконічна корма – усе нагадує спортивні боліди початку минулого століття. І у виконанні Infiniti має сучасний вигляд.

Фото: Концепт Infiniti Prototype 10 / Infiniti

Також цікаво: BMW показала нову Z4 M40i на офіційних фото


Фото: Infiniti Prototype 9 / Infiniti

Подібний концепт Infiniti представила на Пеббл-Біч минулого року, тоді це був Prototype 9. Цей концепт оснащувався електромотором потужністю у 150 к.с. та блоком аккумуляторов від Nissan Leaf.


Фото: Фото: Infiniti Q Inspiration / Infiniti

Згаданий вище концепт Q Inspiration являв собою більш реалістичний автомобіль. Від нього новому концепту дістались такі “фамільні риси”, як вузькп головнп оптика, акулоподібний профіль капоту, повітрозабірники по краях бампера та “ребра” на капоті.

Також цікаво: Цей пікап Toyota такий крутий, що має повітозабірник на повітрозабірнику