Інтер’єр нового Porsche Macan можна побачити на шпигунських знімках

Новий Porsche Macan E 2024 знову помітили на зимових тестах та розгледіли його інтер'єр.
Інтер’єр нового Porsche Macan можна побачити на шпигунських знімках
logo3 квітня 2023, 21:31
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Кілька цікавих шпигунських фотографій, що дозволяють побачити цікаві деталі панелі керування та панелі приладів цього електричного спортивного позашляховика, який з'явиться наприкінці року.

Читайте також: Porsche показала інтер’єр нового Cayenne

Новий Porsche Macan E з’являється на шпигунських фото вже не вперше. Друга модель нової електричної пропозиції фірми вже показувала свій інтер'єр у попередніх спостереженнях, але не так, як цього разу. Зовні він, як і раніше, в камуфляжі. У салоні є спортивне кермо, успадковане від 911, і цифровий вигнутий екран. Ліва і права частина показують інформацію про батарею як про рівень ємності, так і про оптимальну температуру осередків батареї.

Новий Macan буде мати ще три цифрові екрани, з невеликим важелем перемикання передач між приладовою панеллю і сенсорною центральною консоллю. На екрані буде відображатись нова інформаційно-розважальна система, заснована на технології з відкритим кодом Android Auto.

Консоль призначена виключно для керування клімат-контролем. Четвертий екран на фото вимкнено. Він знаходиться прямо перед правим пасажиром. Цифровізація захопила цей новий позашляховик, як і оновлений Cayenne.

Новий Porsche Macan з'явиться ще через кілька місяців із тією ж структурою версій, що й у поточної моделі, тому ми побачимо різні варіанти з одним та двома електродвигунами з повним приводом та акумулятором із двома рівнями ємності. Бренд запланував світовий дебют на автосалоні у Лос-Анджелесі у середині листопада.