Х'юстон, у нас доставка піци: фірма Nuro виводить на дороги 5000 безпілотних кур'єрів

Каліфорнійська фірма отримала від Національної транспортної адміністрації США дозвіл на експлуатацію своїх колісних дронів на вулицях мегаполісу.
Х'юстон, у нас доставка піци: фірма Nuro виводить на дороги 5000 безпілотних кур'єрів

ФОТО: Nuro|

Безпілотний автомобіль доставки Nuro R2

logo7 лютого 2020, 16:16
logo0
logo0 хв

Приватна роботична фірма Nuro з міста Маунтін В’ю у Каліфорнії називає отриманий від NHTSA дозвіл “новою сторінкою в історії індустрії”.

Також цікаво: General Motors представила власний "автопілот" та оголосила плани на найближче майбутнє

Першу заяву до Транспортної адміністрації компанія подала ще у 2018 році. Для того, щоб отримати дозвіл, транспортний засіб повинен відповідати 75 вимогам NHTSA до безпеки. Обов’язковою умовою є можливість ручного управління дроном з віддаленого командного центру, на випадок екстренних ситуацій.

Армія з п’яти тисяч безпілотників Nuro R2 буде виводитись на вулиці Х’юстона поступово, впродовж двох наступних років. Апарати, розміром з половину звичайного автомобіля не мають кабіни, керма чи дзеркал заднього виду, а увесь кузов являє собою багажник, конфігурація котрого може змінюватись, залежно від потреб сервісу. Серед перших клієнтів Nuro – мережа супермаркетів Walmart та відома в усьому світі мережа піцерій Domino's.

Фото: Nuro R2 / Nuro

Доступ до вантажу відкривають дверцята, що відкриваються вгору. Замовники доставки зможуть отримати доступ до вмісту окремої секції робо-кур’єра зі своїм товаром, використавши персональний цифровий ключ та фірмовий додаток для смартфону.

Також цікаво: Баварці показали, що значить "функціональний дизайн" на прикладі коліс BMW iX3