Kia EV9 показався перед прем'єрою 17 листопада

Південнокорейський бренд показав майбутній електричний флагман свого модельного ряду зовні та всередині, хоча поки що лише на ескізах.
Kia EV9 показався перед прем'єрою 17 листопада - 12 листопада 2021 - Auto24

ФОТО: Kia|

Тізер електричного кросовера Kia EV9

logo12 листопада 2021, 11:44
logo0
logo0 хв

Кілька днів тому Kia дражнила тізерним зображенням майбутнього електричного кросовера EV9, але в ході спеціального заходу під назвою Kia Sustainability Movement: Inspiration Inspired by Nature – Рух до чистого майбутнього, натхнений природою – презентувала не автомобіль, а стратегію розвитку. Але також додала кілька нових зображень EV9 у своєму профілі в Instagram, оголосивши дату прем’єри: 17 листопада.

Дізнайтесь також: Subaru показала свій перший електромобіль

Кубічні форми з чітко вираженими “м’язистими” лініями та “піксельною” оптикою – таким буде майбутній електричний кросовер. У нижній частині кузову погляд притягують колеса з незвичайним дизайном, розміщені в “октагональних” арках. Ледь не всю поверхню даху займає ще один витягнутий восьмикутник – панорамне вікно. А всередині панує мінімалізм, є сплюснуте кермо на одній спиці та один видовжений екран, також восьмикутний. Здається, на панелі чи центральному тунелі немає жодних кнопок.

Під час презентації в прямому ефірі головний дизайнер Kia Карім Хабіб сказав, що в концепції EV9 будуть використовуватися перероблені матеріали оздоблення, включаючи “веганську” шкіру – тобто синтетичний шкірозамінник. Також інтер’єру кросовера обіцяно “гнучкий простір для відпочинку”, що може означати вишукані поворотні сидіння.

Фото: ескізи Kia EV9 / Kia

Концепт EV9 дебютує 17 листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі. Там же, й у той самий час, дебютує споріднений концепт Hyundai Seven. Виробництво EV9 заплановано на 2023 рік.

Що ж до планів стратегії Kia Sustainability Movement: Inspiration Inspired by Nature, то південнокорейський бренд заявляє, що до 2035 року планує перейти лише на електромобілі в Європі, до 2040 року — на електромобілі на інших ключових ринках, а до 2045 року — до повної вуглецевої нейтральності.