Kia показав свій перший електричний кросовер EV9

Трирядний електричний кросовер вперше з’явився як концептуальний автомобіль на автосалоні в Лос-Анджелесі 2021 року, але чим ближче до того, як він наближається до виробництва, Kia дає нам більше інформації, фото та відео.
Kia EV9 електрокросовер: фото, відео - Auto24

Kia EV9

logo29 грудня 2022, 15:40
logo0
logo0 хв

Оскільки ринок електричних позашляховиків збільшується, Kia представляє власний «флагманський» позашляховик EV9.

Також цікаво KIA вводить в оману своїм логотипом КИ

Kia EV9 стане другим електромобілем Kia на платформі E-GMP Hyundai Motor Group, тій самій, що використовується для Hyundai IONIQ 5 і Kia EV6.

Як і її материнська компанія Hyundai, Kia перейняла повністю електричну технологію, навіть додавши елементи дизайну, натхненні електромобілями, до всієї лінійки KONA.

Очікується, що EV9 змінить правила гри як для Kia, так і для ринку електричних позашляховиків. Концепт вперше був представлений на автосалоні в Лос-Анджелесі в 2021 році, а потім у березні Kia опублікувала додаткові деталі, зокрема час розгону від 0 до 100 км/год за 5 секунд і запас ходу 540 км на повному заряді.

У серпні Kia заявила, що EV9 вступає в фінальну стадію випробувань, оскільки готується до виробництва в 2023 році, опублікувавши зображення, на яких він загорнутий у камуфляж. Автовиробник готовий зняти поривало, оскільки Kia India опублікувала у своєму Twitter тизерне відео, яке демонструє унікальну форму та краї автомобіля.

Очікується, що електричний позашляховик Kia офіційно дебютує в першому кварталі 2023 року.