КМДА пропонує киянам відмовитись від власних автівок

Київська міська рада проголосувала за виділення 83,4 млрд грн на розвиток транспортної інфраструктури протягом 5 наступних років. Від власних автівок киянам пропонують відмовитись взагалі.
 КМДА пропонує киянам відмовитись від власних автівок

Іван ШПИЛЬОВИЙ, в.о. начальника транспортної інфраструктури КМДА

logo22 листопада 2019, 19:12
logo0
logo0 хв

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили Міську цільову програму розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки.

Читайте також: Відміна акцизу та повернення техогляду: чого чекати українському авторинку

Програма спрямована на розвиток сталої міської мобільності, зокрема, на пріоритет для пішоходів, велосипедистів і громадського транспорту під час планування та будівництва транспортної інфраструктури.

"Загальний бюджет програми, розрахованої на п’ять років, становить 83,4 млрд грн. Більшу частину – 76,1 млрд – фінансуватиме місто, решту суми плануємо отримати з держбюджету, а також від інвесторів і кредиторів. Значну увагу традиційно буде приділено капітальному ремонту столичних автошляхів. Також будемо встановлювати квоти на паркомісця у центрі та підвищуватимемо комфорт громадського транспорту. Це мотивуватиме киян відмовлятися від власних автівок", – зазначив виконувач обов’язків директора Департаменту транспортної інфраструктури Іван Шпильовий.

Окрім зазначеного, програма передбачає закупівлю понад 400 одиниць трамваїв, тролейбусів та електробусів до 2023 року.

Нагадаємо: Радник Кличка заявив, що їздити в центр Києва на авто має бути платно, дорого і боляче