Škoda показала інтер’єри нових Kodiaq і Superb

Напередодні світової прем’єри нових поколінь Kodiaq і Superb, Škoda представляє їхні оновлені інтер’єри.
Škoda показала салон нових Kodiaq і Superb - Auto24

Škoda Kodiaq і Superb

logo29 серпня 2023, 18:58
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Škoda переробила інтер’єри обох майбутніх моделей включаючи кермо, панелі приладів і декоративного оздоблення. Вперше у Škoda селектор передач перенесено на рульову колонку в обох моделях. В результаті відкривається додатковий простір для передніх пасажирів.

Читайте також: Нова Skoda Octavia Combi стане електричною

Інші новинки в Kodiaq і Superb включають проекційний дисплей, який доповнює 10-дюймову віртуальну приладку, а також окремо стоячий центральний інформаційно-розважальний дисплей, який є більшим, ніж будь-коли, – розміром 13 дюймів по діагоналі. Також в обох моделях дебютували інноваційні поворотні кнопки Škoda Smart Dials, які вміло інтегрують тактильні та цифрові компоненти.

З представленням Škoda Smart Dials чеський автовиробник виводить перевірену комбінацію тактильного та цифрового керування у своїх автомобілях на новий рівень. Цей абсолютно новий підхід складається з трьох поворотних кнопок під екраном інформаційно-розважальної системи, кожна з яких має 32-міліметровий цифровий дисплей. Вони забезпечують швидкий доступ до багатьох функцій автомобіля залежно від рівня оснащення.

Два зовнішні інтелектуальні диски для водія та переднього пасажира контролюють температуру в салоні, обігрів і вентиляцію сидінь, відображаючи поточну активну функцію.

Центральний розумний диск має до чотирьох різних функцій, таких як гучність інформаційно-розважальної системи, швидкість вентилятора, напрямок повітря, інтелектуальний кондиціонер, режими водіння та масштабування карти. Центральний Smart Dial налаштовується через меню інформаційно-розважальної системи, а натискання кнопки перемикає між функціями.