Škoda дивує розкішним концептом Vision IN з кришталевим оздобленням (відео)

Офіційне тізерне відео від чеської марки розкриває окремі елементи шоукара, приготованого для демонстрації в Нью-Делі. Деякі деталі концепта виконані з кришталю.
Škoda дивує розкішним концептом Vision IN з кришталевим оздобленням (відео)

ФОТО: Škoda|

Тізер Škoda Vision IN

logo23 січня 2020, 16:40
logo0
logo0 хв

Škoda Vision IN Concept поступово виходить з тіні, освітлюючи собі дорогу власними інноваційними LED-фарами. Концепт кросовера очікує на дебют під час Auto Expo в Нью-Делі, з 5 по 20 лютого. Передбачається, що він продемонструє вигляд майбутньої серійної новинки Škoda.

Також цікаво: Фото Škoda Fabia 2021 вже з’явились в мережі

Раніше Škoda показувала Vision IN Concept на ескізах. Склавши їх з тим, що показано у свіжому відео, можно отримати повне уявлення про вигляд кросовера чи, принаймні, його прототипа.

Фото: ескізи Škoda Vision IN / Škoda

Vision IN виявився повним сюрпризів. І кришталю. Того самого чеського кришталю, що був предметом гордості господарів і окрасою кожної “стінки” в радянських оселях.

Фото: Škoda Vision IN / Škoda

Чеський виробник розробляє кросовер на платформі MQB-A0-IN – індійській версії глобальної, котра не передбачає повного приводу, задовольняючись переднім. Автомобіль матиме довжину близько 4,25 метра. За попередніми данними, Škoda поставить нову модель на конвеєр до кінця цього року.

Також цікаво: Rolls-Royce встановив рекорд продажів в світі і Україні