КрАЗ показав нову унікальну розробку: фото

На "АвтоКрАЗ" побудували спеціальний автомобіль для потреб гірничо-металургійної галузі.
КрАЗ показав нову унікальну розробку: фото
logo27 лютого 2019, 15:01
logo0
logo0 хв

"АвтоКрАЗ", у партнерстві з ТОВ "Спец-Ком-Сервіс" (м. Вишневе), на замовлення міжнародної гірничо-металургійної групи компаній "Метінвест", виготовив оригінальний спеціалізований автомобіль - пересувну авторемонтну майстерню КрАЗ-63221.

Читайте також: Поліцейський дозволив затриманим кохатись у патрульній машині (відео)

Спецмашина відвантажується на адресу однієї із філій ТОВ "Метінвест-Промсервіс".

Авторемонтна майстерня КрАЗ-63221 призначена для забезпечення аварійно-ремонтних та інших технічних робіт, транспортування аварійно-ремонтних бригад та спецобладнання до місця проведення ремонту. Оригінальність спецмашини - у поєднанні двохсекційного КУНГу, бортової платформи та крано-маніпуляторної установки. Раніше автозавод виготовляв або бортові спецмашини із краном маніпулятором, або автомайстерні із дво- чи трисекційними спецКУНГами.

На даній машині кузов-фургон має два відсіки: пасажирський на 6 місць та вантажний. Внутрішнє обладнання пасажирського відсіку складається із автономного та тосольного опалювачів, комфортних сидінь із інерційними ременями, відкидного столику. Із зовнішнього додаткового обладнання - розсувні вікна на лівому борту фургону та боковій двері, аварійно-вентиляційний люк - на даху.

Фургон оснащений задніми, боковими та передніми LED габаритними і маркерними вогнями. Передбачені бокові захисні пристрої - веловідбійники.

Кран-маніпулятор FASSI F155A із вантажним моментом 14,88 т•м, кутом обертання 416˚, вилітом стріли 2,50 м - 8,25 м, максимальною вантажопідйомністю до 5000 кг, має аварійну кнопку виключення, гідравлічні аутригери та насос, крюк і кріплення до КМУ.

Платформа, яка служить для перевезення вузлів, агрегатів або матеріалів, виготовлена з холоднокатаних гнутих профілів і швелерів.

Читайте також: Газ для авто різко подорожчає найближчим часом

Лінійка спецтехніки КрАЗ постійно доповнюється новими моделями, які національний виробник створює завдяки особливим вимогам своїх крупних замовників, таких як "Метінвест", "Укргазвидобування", "Укрнафта", ПГЗК. Дедалі частіше – це універсальна комбінована техніка із підвищеним рівнем комфорту та безпеки.