Кросовер із захистом від коронавірусу зібрав 30 тисяч замовлень за добу

Інноваційна система фільтрації повітря в салоні автомобіля, нібито забезпечує абсолютний захист від бактерій та вірусів.
Кросовер із захистом від коронавірусу зібрав 30 тисяч замовлень за добу

ФОТО: Geely|

Антибактеріальний кросовер Geely Icon

logo2 березня 2020, 12:19
logo0
logo0 хв

За одну добу, після відкриття прийому замовлень на новий “глобальний” кросовер Geely Icon, китайська марка отримала більше 30 тисяч замовлень. Рекорд забезпечив вдалий маркетинг.

Також цікаво: Tesla Cybertruck сфотографували на Хрещатику

Geely Icon розроблений спільно з Volvo і має чимало спільного з кросовером Volvo XC40. У Китаї стартували продажі авто, новинка коштує 16,5-18 тисяч доларів. Автовиробник оголосив, що Icon оснащується спеціальною кліматичною установкою IAPS, яка здатна захистити мешканців салону від бактерій і вірусів. Чим і викликав справжній ажіотаж.

Від шведського кросовера Icon дістався силовий агрегат – півторалітровий бензиновий турбомотор на 177 сил та 255 ньютон-метрів. Двигун працює в парі з семиступінчатим "роботом", котрий транслює оберти на передні колеса. Електрифікована версія цього мотору з 48-вольтовим стартер-генератором, забепечує віддачу в 190 к.с. та 300 Нм.

Фото: Geely Icon / Geely

Установку IAPS компанія Geely називає системою захисту від бактерій першого рівня і вже працює над більш ефективними системами очищення повітря для авто – на “антибактеріальний” проект виробник виділив більше 50 мільйонів доларів.

Також цікаво: Подружка Роналду подарувала футболісту ексклюзивне дороге авто: фото