Купеподібний кросовер Ford Evos розкрився у Шанхаї

Вважається що європейський Mondeo та північноамериканський Fusion будуть ідентичними китайському Evos.
Купеподібний кросовер Ford Evos розкрився у Шанхаї

ФОТО: Ford|

Ford Evos

logo19 квітня 2021, 16:00
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Ford Evos офіційно представлений на Шанхайському автосалоні. Деталі щодо наявності за межами Китайської Народної Республіки мізерні, хоча, як вважається, що Ford Evos замінить Mondeo в Європі та Fusion у Північній Америці, що цілком має сенс, оскільки концепт Evos 2011 року попередньо демонстрував напрямок дизайну седана Mondeo/Fusion.

Також цікаво: Японці розкрили комплектації та опції Toyota Land Cruiser 300

Подібно до Citroën C5 X, це сімейний автомобіль, що розмиває кордони сегментів, поєднуючи у собі атрибути одназу кількох різних класів. Це перший продукт Ford, розроблений переважно в Китаї, де він буде випускатись на спільному підприємстві Changan-Ford.

Приваблива п'ятидверна машина має характерні риси кросовера, універсала, купе та навіть седана. За дизайном Evos нагадує іншу орієнтовану на Китай модель – нещодавно випущений позашляховик Equator. Висувні дверні ручки нагадують про Mustang Mach-E.

Інтер'єр є значним відхиленням від сучасного дизайну Ford. Кокпіт прикрашає надширокий екран довжиною 1,1 метра. Повністю цифрова панель приладів має загальний 12,3-дюймовий розмір, до якого приєднується сенсорний екран з роздільною здатністю 4K розміром у колосальні 27 дюймів. Вони розміщені всередині того самого масивного шматка скла, що витягнувся майже на всю ширину торпедо.

Фото: Ford Evos 2021 / Ford/Motor1

Інформаційно-розважальний комплекс працює на локалізованій системі Ford SYNC + 2.0 із технологією штучного інтелекту від Baidu і тим, що компанія називає віртуальним персональним помічником. Так само, як Mustang Mach-E та F-150, Evos підтримує ефірні оновлення.

Технічні характеристики Ford Evos залишаються овіяними таємницею, але очікується, що автомобіль буде продаватися у всьому світі з гібридною силовою установкою.